Ortalama Puan (5)
Kadir K*** 2023-10-27
5.0
Kadir K***
Yılmazer Oto Kurtarma, yolculuklarımızı daha güvenli ve keyifli hale getirmemize yardımcı oldular. Hızlı ve etkili hizmetleri sayesinde kendimi her zaman güvende hissediyorum. Teşekkür ederim!
Uhut O*** 2023-10-27
5.0
Uhut O***
Yılmazer Oto Kurtarma, oto kurtarma ve yol yardımı ihtiyaçları için tek adresimiz. Onlarla çalışmak her zaman harika bir deneyim. Profesyonel, dostane ve müşteri odaklılar. Kesinlikle tavsiye ederim.
Yasin U*** 2023-10-27
5.0
Yasin U***
Yılmazer Oto Kurtarma ile çalışmak her zaman kolay ve güvenilir bir deneyim. Her seferinde hızlı yanıt verirler ve sorunumu hızlıca çözerler. Onlara sonsuz teşekkürler!
Burak Z*** 2023-10-27
5.0
Burak Z***
Yılmazer Oto Kurtarma'ya oto taşıma hizmetleri için güvendiğim için çok mutluyum. Aracımı başka bir şehre taşımam gerekiyordu ve bu süreci Yılmazer sayesinde sorunsuz bir şekilde atlattım. Onların profesyonellikleri ve işlerine duydukları özen gerçekten etkileyici.
Halil A*** 2023-10-27
5.0
Halil A***
Yılmazer Oto Kurtarma ile çalışmak harikaydı. Aracımın lastiği yolda patladığında hızla yanımda oldular ve uzman ekibi sayesinde sorunu hızlıca çözdüler. Çok profesyonel bir hizmet sundular ve beni sakinleştirdiler. Teşekkür ederim!
Puanınız

E Bülten Listemize Katılın

Mail adresinizi bırakın, kampanyalardan haberdar olun

Evet, Düz İçi Oto Kurtarma Firması tarafından e-posta, telefon, SMS ve e-posta yoluyla kişiselleştirilmiş pazarlama mesajlarının bana gönderilmesini kabul ediyorum. Ayrıca kişisel verilerimin üçüncü taraf ağlarla paylaşılmasını ve üçüncü taraf web sitelerinde ve sosyal medya platformlarında kişiselleştirilmiş reklamcılık amacıyla kullanılmasını kabul ediyorum. Onayımı her zaman geri çekebilirim. 18 yaşın üzerinde olduğumu doğruluyorum.